Tüm Ürünler
Your Cart
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO TÜM KARTLARA6 TAKSİT! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!

BY TECHNOLOGY HUNTER MAN 3D PRO PULSE DEDEKTÖR - 0553 571 26 26

BY Technolgy Metal Dedektörleri

By Dedektör Teknolojileri 2019 yılından bu yana Pulse Sistem, Vlf Sistem ve Alan Tarama Sistemleri üzerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı ortaklı teknoloji şirketidir. Firmanın amacı yeni teknolojiler ile dünya dedektör pazarına yeni ürünleri entegre etmektir. 2019 yılında ilk üretimi olan Hunterman Pulse ile pazara giriş yapmış olup yaklaşık 15 adet farklı ürünleri ile üretime devam etmektedir.


BY Technology Hunter Man Pro 3D

Derin aramalarda stablite problemlerinden sıkıldıysanız, pulse dedektörde metal ayrımı sorunları yaşıyorsanız,kullanımı zor dedektörler yüzünden arazide çalışamaz hale geldiyseniz doğru dedektöre bakıyorsunuz.

Tüm bunların bir arada bulunduğu bir ürüne sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin.

Bir pulse dedektörden kullanım sırasında hiç bu kadar keyif almadığınızı göreceksiniz.

1-Defineci Dostu:

Hunter Man Pro 3D yüksek performansı, hesaplı fiyatı ve çok kolay kullanımı ile Defineci Dostu bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Hem derin arama dedektörü olarak kullanılabilmesi hem de yer altı görüntüleme yapabilmesi ürünü eşşiz kılmaktadır. Eğer hem ucuza bir ürün alayım hem de çok iş görsün diyorsanız Hunter Man Pro 3D tam da size göre bir ürün demektir.

2- 3D yeraltı Görüntüleme ve Derin arama

Hunter Man Pro 3D 32cm başlığı ile yüzeysel aramalarda kullanılabilir. 120x120 uçurtma başlığı ile derin aramalarda kullanılabilir. Ayrıca Gradiometre ile 3D yeraltı görüntüleme de yapabilir. Bunların tümünü bu fiyata sunabilen başka bir ürün bulunmamaktadır.

3- Çok kolay Kullanım

Hunter Man Pro 3D patentli tek tuşla toprak ayarı özelliği ile ilk defa dedektör kullananların bile çok rahat kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dedektörün kullanımı için tek butonla açılması ve yine aynı butonla toprak ayarı yapılması yeterlidir. Hayatında hiç dedektör kullanmamış biri bile hiç zorlanmadan kullanımı gerçekleştirebilir.

Hunter Man Pro 3D 32 lik başlık İle küçük metal algılamalarında, 120x120 uçurtma başlık ile derin aramalarda çok yüksek ergonomi sağlar. Karbon-Alüminyum kol, çok küçük ana ünite ve dayanıklı batarya nedeni ile arazide sizi yormaz sorun çıkarmaz.

4-Metal Ayrımı:

Hunter Man Pro 3D teknolojisi ile size monocoil Pulse Induction metal dedektörlerde az rastlanan seviyede metal ayrım özelliği sunmaktadır. Çalışma modlarında bulunan sesli ayrım modu ile pulse dedektörler için panteli değersiz metallere sinyal vermeme özelliğine sahiptir.

5-Yüksek Stabilite:

Hunter Man Pro 3D yüksek teknolojisi ve yazılımsal filtreleri ile arazide size yüksek stablite sunamaktadır. Bu sayede arazide aramalar sırasında size kolaylık ve rahatlık sağlar

6-Yüksek kalitede malzeme ve üretim:

Karbon-Alüminyum tutma kolu, dayanıklı bataryası, pil şarj olduğunda elektriği kesen şarj aleti, kaliteli kulaklığı, çantası ve kaliteli bobinleri ile size uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ayrıca artık USB den ve Powerbank tan da kullanılabilmektedir.

7-Yüksek Derinlik:

Hunter Man Pro 3D teknolojisiyle çok yüksek derinlikden metal algılama yeteneğine sahiptir. Çeşitli boy başlıkları ile büyük ve küçük hedefler için ayrı ayrı yüksek derinlikler elde edilebilmektedir.

8-3D görüntüleme ve Harici Gradiometre :

Hunter Man Pro 3D istenirse 3D görüntüleme ve gradiometre ile toprak altı yapı tesbiti özelliği ile de alınabilmektedir.

Tablet Dahil Değildir.

Boyutlar (Y x G x D): 60x70x20
Yaklaşık Ağırlık : 12 kg
Giriş voltajı (maks.): 13,8 V DC / 5,0 A
Çalışma sıcaklığı: –5 C – 55°C
Depolama sıcaklığı: –5 C – 60°C
Su geçirmez: Hayır
Çalışma süresi: yakl. 8 saat
Hava nemi: %5 – %70
Geri bildirim: akustik, görsel
Koruma Türü: IP 61
Veri İletim Teknolojisi: Hayır
İletim Frekans Aralığı: Hayır
Zamanlama/Örnekleme Ayarları: 4 Seviye
Tam Döngü Ölçümleri: Saniyede 20

Yorum Yap

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.