Tüm Ürünler
Your Cart
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO TÜM KARTLARA6 TAKSİT! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!

Magnetek Alan Tarama

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

Yeni Nesil Geliştirilmiş Alan Tarama

 

3 Farklı Arama Sitemi

 

Değerli Metaller ve Boşluk Tespiti

 

500 Metre Çap ve Üzeri Hedef Tespiti

 

8 Metre ve Üzeri Derinlik Tespiti

 

Pozitif Metal Ayırım Özelliği

 

Mikro Digital Dalga işlemci

 

Toprak Manyetik ve Mineral Farklığından Etkilenmeme

 

Sağlam Korunaklı Taşıma Çantası

 

1 adet 9V pil kullanımı

 

2yıl garanti belgeli

 

  

MAGNETEK BIONIC ALAN TARAMA

 

 

Magnetek alan tarama geçmişten bu güne yeraltında bulunan değerli metal ve yapıların tespiti için geliştirilmiş bir uzun menzilli konumlandırıcıdır. Yani Magnetek alan tarama, altın, gümüş, bronz, bakır ve altın külçeleri gibi değerli metalleri, mezar mahzen tünel mağara gibi kapalı boşluk yapıları tespit etmek ve nokta tespiti yapabilmek için geliştirilmiş Yeni Nesil Micro Dalga işlemcili teknolojik bir üründür.

 

 Magnetek alan tarama içerisinde 3 farklı sistemi barındıran bir üründür. Bunlar iki kişilik kullanım antenleri, tek kişilik kullanım antenleri ve madde koyarak arama seçeneğidir. Böylelikle tek bir ürün ile 3 farklı sisteme sahip olabileceksiniz. Buda magnetek kullanıcısının tek ürünle farklı değerlendirmeler yapmasını sağlar. Magnetek alan tarama ana kontrol ünitesinde 5 farklı arama modu bulunmaktadır. Bunlar Altın , Gümüş , Bakır, Boşluk ve Genel Arama modudur. Magnetek alan tarama ile dilediğiniz materyali ya da yapıları rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

 

 

 

 

Magnetek alan tarama ana kontrol ünitesi tam donanımlı yeni nesil işlemci ve son teknoloji ürünüdür. Her koşulda rahatlıkla kolay kullanım sağlamaktadır. Micro dalga işlemci sayesinde aradığımız her materyalin frekansını içerisinde barındırmaktadır ve bu sayede en doğru tespiti yapmaktadır.

 

Magnetek alan tarama cihazının arama antenlleri titnyum olması sebebi ile çok sağlam ve kullanışlıdır. Aynı zamanda titanyum metali sayesinde değerli metallere ve boşluk yapılarına aynı zamanda mezar, mahzen , oda, tünel gibi yapıları çok rahat tespit etmenizi sağlar.Magnetek alan tarama ile 4 adet tutma kolu , 4 adet karşılıklı arama anteni , 2 adet tek kişilik arama anneti ve madde koyma anten başlıkları ile gelmektedir.

 Magnetek alan tarama ile artık çağ atlama zamanınız geldi. Özveri tasarlanan bu gelişmiş sistem, kullanıcıların en iyi performansı almaları için tasarlanmıştır. MAGNETEK alan tarama amaçlı üretilmiş, oldukça etkili bir elektromanyetik algılama ve tespit sistemidir. MAGNETEK alan tarama gerek mesafe olarak gerekse de güçlü algılama yeteneği sayesinde kullanıcıların vazgeçemeyeceği önemli bir alan tarama sistemidir.

Yorum Yap

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.